Neden İSTÜN

Neden İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesini Tercih Etmelisiniz?

Yerleşkemize adım attığınız dakikadan itibaren hem bireye hem de topluma yüksek fayda sağlamayı temel amaç edinmiş olan vakfımızın ve üniversitemizin, öğrencilerini ve çalışanlarını ne kadar önemsediğini fark edeceksiniz.

İSTÜN’de ilginizi çeken fikirleri keşfedebilir, size ilham veren ve kalıplara meydan okuyan insanları bulabilir, hayatınızı ve dünyayı değiştirecek keşifler yapabilirsiniz.

Hasta ihtiyaçlarının önce geldiğine olan sarsılmaz inancımız, her sağlık hizmeti sağlayıcısını, bilim insanını, öğrenciyi ve stajyeri, dünyayı daha sağlıklı ve mutlu bir yere dönüştürme görevlerini birleştiren bir kültürün temelidir.

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi’ni seçtiğinizde yalnızca bir üniversite seçmiş olmazsınız. İnovatif teknolojileri tanıyarak ve kullanarak potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmayı ve sağlık hizmetlerini geliştirmeyi hedef edinmiş bir topluluğa dahil olmayı seçmiş olursunuz.

Yarının liderlerini ve konusunda uzman sağlık personelini yetiştirmek için bilgi, tecrübe ve teknolojiyi bir araya getirerek tasarlanmış olan üniversitemizde bütünsel eğitim anlayışı hakimdir.

Tutkularınızın peşinde koşmak ve yeteneklerinizi derinleştirmek için İSTÜN’e geleceksiniz ve bunları mükemmel bir eğitimle harmanlamış bir kişi olarak ayrılacaksınız. Sürekli gelişmeye, sosyal adalete inanan, toplum yararını öne çıkaran bir kurum olarak ufkunuzu, kalbinizi ve zihninizi açmaya talibiz.

 

Bize Sorun!
İSTÜN

* Gerekli
* Gerekli
* Gerekli
* Gerekli
* Opsiyonel