İSTÜN Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi DENTSİSTÜN Hasta Kabulüne Başlamıştır

Üniversitemizin Diş Hekimliği Fakültesine bağlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz “DENTİSTÜN” markası ile İstanbul- Bahçelievler E-5 karayolu üzerinde 2024 yılında faaliyete geçmiştir. Merkezimiz alanında tecrübeli uzman akademik kadro, modern teknolojik alt yapı, yüksek hijyen standartları, multidisipliner bütünleşik hizmet anlayışı ve üniversite hastanesi güvencesi ile hasta kabulüne başlamıştır.

Ağız ve diş sağlığı konusunda tüm anabilim dallarında uzman diş hekimi bulunduran merkezimiz; genel anestezi ve sedasyon altında diş hekimi ile iletişim güçlüğü çeken kaygılı, çocuk veya yetişkin hasta tedavileri ve engelli bireylerde kişiye özgü tedavi planları ile ağız bölgesinin yanı sıra, bütüncül diş hekimliği kavramını benimseyerek ağız ve diş sağlığı ile bağlantılı; bireyin tüm sağlığını etkileyecek bireyin genel sağlığının iyileşmesine katkıda bulunmayı hedefleyen farklı tedavi konseptleri ile gelişmiş görüntüleme teknolojisi kullanılarak, ileri implant cerrahisi, ortognatik cerrahi, protez, diş eti tedavileri, ortodonti, kanal tedavileri, estetik dolgular ve gülüş tasarımın yanı sıra, spor diş hekimliğinde kişiye özgü tedavi yöntemleri ile hizmet vermektedir.

Merkezimizde 34 ünite, dijital görüntüleme sistemleri, genel anestezi ameliyathanesi ve merkezi sterilizasyon ünitesi bulunmaktadır. Çocuk hastalar için mevcut oyun alanı, çocuk hastaların tedavi işlemlerini desteklemektedir.
Merkezimiz, bir sağlık kurumu olmanın yanı sıra bir eğitim kurumudur. Bu nedenle bünyemizde bulunan akademisyen diş hekimlerinin önceliği lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerine dünya standartların üzerinde eğitim imkânı sunarak; öğrencilere teorik eğitimler vermek ve onları pratik eğitimlerle destekleyip, klinik süreçlerdeki becerilerini geliştirmektir.

Hizmet Verilen Anabilim Dalları

  • Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

  • Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi
  • Çocuk Diş Hekimliği

  • Endodonti

  • Ortodonti

  • Periodontoloji

  • Protetik Diş Tedavisi

  • Restoratif Diş Tedavisi

Detaylı bilgi için: www.dentistun.com.tr


Canlı Görüşme Mesaj Bırakın
Bize Sorun!
İSTÜN

* Gerekli
* Gerekli
* Gerekli
* Gerekli
* Opsiyonel