2022-2023 Akademik Yılı İSTÜN Zorunlu İngilizce Hazırlık Sınıfı Yeterlilik- Muafiyet/Seviye Tespit Sınavı (İSTÜNEPT) Güz Birinci Aşama Sınav Kuralları ve Derslik Öğrenci Listeleri

20 Eylül 2022 saat 10.00’da İSTÜN Merter Kampüsünde gerçekleşecek olan İSTÜN Zorunlu İngilizce Hazırlık Sınıfı Muafiyet/Seviye Tespit Sınavı (İSTÜNEPT) Güz Birinci Aşama derslik öğrenci listeleri için tıklayınız.

İSTÜNEPT Güz Birinci Aşama sınav kuralları için tıklayınız. Sınav kurallarının dikkatlice okunması ve sınav kurallarına göre hareket edilmesi gerekmektedir.

NOT 1: Öğrenci numarasını bilmeyen öğrencilerin, Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı (ogrenci.isleri@istun.edu.tr) ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

NOT 2: Sınava girmek istediği hâlde listelerde ismini göremeyen öğrencilerin en geç 19 Eylül 2022 Pazartesi günü saat 16.00’ya kadar hazirlik@istun.edu.tr adresine öğrenci numaralarını, isim- soy isimlerini ve fakülte/bölüm bilgilerini içeren bir e-posta göndermeleri gerekmektedir.

NOT 3: İSTÜNEPT Güz Birinci Aşama Sınavına girmeyen öğrenciler, Zorunlu İngilizce Hazırlık Sınıfına doğrudan A1 seviyesinde başlayacaklardır.

NOT 4: 2021-2022 Akademik Yılında Zorunlu İngilizce Hazırlık Sınıfını başarı ile tamamlayamayan öğrenciler de İSTÜNEPT Güz Birinci Aşama Derslik Öğrenci listelerine dahil edilmişlerdir.

NOT 5: İSTÜNEPT Güz Birinci Aşama Sınavı sonucuna göre, İSTÜNEPT Güz İkinci Aşama Sınavına girmeye hak kazanan öğrencilerin listesi 20 Eylül 2022 tarihinde Üniversitemiz web sitesinden ilan edilecektir.

Canlı Görüşme Mesaj Bırakın
Bize Sorun!
İSTÜN

* Gerekli
* Gerekli
* Gerekli
* Gerekli
* Opsiyonel