2020- 2021 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılına İlişkin Açıklama

Değerli Öğrencilerimiz;
2020- 2021 Eğitim- Öğretim Güz Yarıyılında önlisans ve lisans düzeyindeki tüm teorik dersler uzaktan eğitim yöntemi ile Blackboard uygulaması üzerinden yapılacaktır.

Tüm önlisans ve lisans programlarında teorik derslerinin uzaktan öğretim yöntemleri ile yapılmasına, uygulama ve laboratuvar derslerinin bahar yarıyılı itibari ile YÖK’ün alacağı kararlar çerçevesinde gerekli tedbirler alınarak küçük gruplar halinde dönüşümlü olarak yüz yüze yapılmasına; mümkün olmadığı takdirde 2020-2021 eğitim öğretim yılı yaz döneminde hızlandırılmış eğitim şeklinde uygulanmasına karar verilmiştir.

Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid- 19 salgını nedeni ile siz öğrencilerimizin ve akademik/ idari personelimizin sağlığını korumak adına almış olduğumuz bu kararı, üniversite olarak sizler açısından avantaja dönüştürecek hazırlığa ve alt yapıya sahip bulunmaktayız.

Eğitimlerinizi daha verimli ve etkili hale getirecek projelerimizle, alanında uzman öğretim üyelerinin katılacağı dersler ile mesafeleri ortadan kaldıracağız.

Tüm dünyaca içinde bulunduğumuz bu sürecin en kısa sürede sona ermesi ve siz sevgili öğrencilerimizle kampüsümüz de buluşmayı sabırsızlıkla beklemekteyiz.

2020- 2021 eğitim öğretim yılının sağlıklı ve başarılı bir şekilde geçmesi dileğiyle…

Canlı Görüşme Mesaj Bırakın
Bize Sorun!
İSTÜN

* Gerekli
* Gerekli
* Gerekli
* Gerekli
* Opsiyonel