Academic Management

Prof. Dr. Seyhan Alkan

Sevgili Gençler;

Üniversitemizin kapıları her zaman sizler için açıktır! Yeni döneme heyecanla ve sevgiyle başlıyoruz. Size sunduğumuz fırsatlarla dolu bu yolculuğa hazır mısınız?

Yeni dönemin heyecanını ve enerjisini sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Üniversitemiz, çağın gereksinimlerine uygun, donanımlı ve vizyon sahibi bireyler olarak yetişmeniz için en uygun ortamı sunmayı taahhüt ediyor.

Çağdaş eğitim anlayışıyla öğrenciler yetiştiren üniversitemiz, sağlıkla teknolojiyi bir araya getirerek ve sanayi iş birliğinin önemini vurgulayarak öğrencilerimize benzersiz bir eğitim deneyimi sunmayı hedeflemektedir.

Uluslararası alanda ürün geliştirme ve patent sahibi olmada öne çıkan bir kurumun himayesinde kurulan üniversitemiz, öğrencilerine dünya standartlarında eğitim imkânları sunmaktadır. Sağlık alanından gelen üniversite üst yönetiminin vizyonuyla, öğrencilerimizi geleceğin liderleri olarak yetiştirmeyi amaçlıyoruz.

Öğrenci odaklı bir yaklaşımla, eğitim ve öğretim sürecinizi en verimli şekilde geçirmeniz için çaba gösteriyoruz. Kariyer planlamasından sosyal etkinliklere kadar geniş bir yelpazede destek sunuyoruz.

Gelişen dünyada, bilgiye erişim hızla değişiyor ve bu değişime uyum sağlamak her zamankinden daha önemli hale geliyor. Üniversitemiz, yenilikçi eğitim yaklaşımları ve teknolojiyle entegre edilmiş programlarla öğrencilerini geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Akademik bilgiye ek olarak, problem çözme, iletişim ve liderlik gibi becerileri geliştirerek öğrencilerimizi profesyonel hayata hazırlıyoruz. Sanayi ile iş birliği içinde projeler geliştirerek öğrencilerimizin iş dünyasına daha hazır bir şekilde adım atmalarını sağlıyoruz.

Geleceğe güvenle bakan bir üniversite olarak, etik değerlere sahip, küresel sorunlara duyarlı ve sosyal sorumluluk sahibi bireyler olarak yetişmeniz için çaba gösteriyoruz. Sizleri üniversitemizde görmekten ve başarılarınızı paylaşmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isterim.

Saygı ve Sevgilerimle

Prof. Dr. Buğra ÖZEN
İSTÜN Rektörü

Live Chat Leave Message
Ask Us!
İSTÜN

* Gerekli
* Gerekli
* Gerekli
* Gerekli
* Opsiyonel