Öğrenci Konseyi

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi, öğrencilerine verdiği çağdaş bir eğitim sistemi ile mesleki yeterliliğe sahip, kendi yetkinliklerini keşfederek topluma faydalı projeler üretebilen, araştırma odaklı, toplumlara küresel boyutta hizmet veren, tıp ve bilimin en ön saflarında söz sahibi olacak demokratik bireyler yetiştirmeyi hedefleyen bir üniversitedir.

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Öğrenci Konseyi de üniversitemiz öğrencilerinin oylarıyla seçilen temsilcilerden oluşan, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, her türlü sorununuzda yanınızda olan, üniversite bünyesindeki tüm öğrencilerin yasal temsilcisidir. Öğrenci Konseyi’nin herhangi bir siyasi görüş veya düşüncesi yoktur. Tamamen tarafsız ve objektif bir şekilde görevine devam etmektedir.

Öğrenci konseyi olarak öncelikli görevimiz, sorunlarınızı en hızlı şekilde gerekli birimler ve üniversite yönetimi ile paylaşarak İSTÜN’ de geçireceğiniz süre boyunca rahat bir öğrenim görmenizdir. Üniversitemizde sizin yararınıza olacak her türlü yeniliklerin, düzenlemelerin gerçekleştirilmesi için ve sizlerin de nitelikli, birikimli olarak yetişmenize katkı sağlamak amacıyla var gücümüzle çalışacağız. Katılımcı, sorgulayan, toplumsal sorunlar karsısında duyarlı yurttaşlar olmamız, muasır medeniyet hedef ve bilincini taşımamız konusunda donanımlı bir hale gelmemiz ve milletimizin çok daha aydınlık yarınlara ulaşması için hep beraber çalışacağız.

Bizler Öğrenci Konseyi olarak alacağınız bütün kararlarda veya yardıma ihtiyaç duyduğunuz konularda sizlerin destekçisi olacağız.

Hep birlikte İSTÜN’ lü olmanın ayrıcalıklarını sürekli hissedeceğimiz dönemler geçirmek dileğiyle.

Rumeysa Demirel
2020 - 2022 Eğitim - Öğretim Yılı Öğrenci Konseyi Başkanı

Canlı Görüşme Mesaj Bırakın
Bize Sorun!
İSTÜN

* Gerekli
* Gerekli
* Gerekli
* Gerekli
* Opsiyonel