Ekibimiz


Hacı Bayram Cihan

Hacı Bayram Cihan, 2018 yılında İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümünden mezun olmuştur. 2022 yılı itibariyle İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Kütüphanesi’nde Elektronik Kaynaklar Sorumlusu olarak görev yapmaktadır. Kurumsal Akademik Arşiv Sistemi, bilimsel yazım araçları, veri tabanları, lisans anlaşmaları ve kullanıcı eğitimleri üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.

Aytuğ Öztürk

Aytuğ Öztürk, 2014 yılında İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümünden mezun olmuştur. 2022 yılı itibariyle İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Kütüphanesi'nde uzman kütüphaneci olarak görev yapmaktadır. Kütüphanelerarası transfer, ILL, ödünç-iade, referans hizmetleri, Kaynak Tanımlama ve Erişim (RDA), Library of Congress/National Library of Medicine sınıflama sistemleri ve kullanıcı eğitimleri üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.

Burak Delibaş

Burak Delibaş lisans ve yüksek lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi, yandal eğitimini Marmara Üniversitesi Tarih alnında tamamlamıştır. Profesyonel kariyerine 2015 yılında başlayan Delibaş, Ekim 2020 yılı itibariyle başladığı İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesinde Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı olarak görev yapmaktadır. Elektronik kaynak yönetimi, EBA (Evidence Based Acquisition), Osmanlı Dönemi Vakıf Kütüphaneleri konularında akademik çalışmaları bulunmaktadır.

Halil Ruşen Çukur

Halil Ruşen Çukur 2016 yılında Marmara Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümünden mezun olmuştur. 2022 itibariyle İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Kütüphanesi’nde uzman yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Kütüphanelerarası transfer, ILL, ödünç-iade, referans hizmetleri ve kullanıcı eğitimleri üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.

Kubilay Yucal

Kubilay Yucal, 2019 yılında İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümünden mezun olmuştur. Haziran 2022 tarihinden itibaren İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Kütüphanesi’nde uzman kütüphaneci olarak görev yapmaktadır. İntihal yazılımı, ödünç-iade, referans hizmetleri ve kullanıcı eğitimleri üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.
Burak Delibaş Daire Başkanı
Hacı Bayram Cihan Elektronik Kaynaklar Sorumlusu
Aytuğ Öztürk Uzman Kütüphaneci
Kubilay Yucal Uzman Kütüphaneci
Halil Ruşen Çukur Uzman Kütüphaneci
Canlı Görüşme Mesaj Bırakın
Bize Sorun!
İSTÜN

* Gerekli
* Gerekli
* Gerekli
* Gerekli
* Opsiyonel